0544 210 97 71

Amacımız; Bölgemizde yöresel ürünlerin üretimini yapan sertifikalı ve işinde en iyi olan esnafları bir çatı altında toplayıp site üzerinden ürünlerin satışını yaptırmak, sirkülasyon kazandırmak, esnafımıza gelir kapısı aralamak, bölgemizin bu ürünlerinin tüm Türkiye pazarına sunarak marka değerini artırmak, Bafra ismini en iyi şekilde lanse ettirmektir

Bafra’mıza ait pide, nokul, kaymaklı lokum, pirinç, salça, köy ekmeği, v.b. ürünlerin hasretini çeken Bafra dışında ikamet eden, gurbetlik çeken hemşerilerimiz evlerine memleketten, hem de ustalarından ürünleri tedarik ederek bir şekilde memleket hasretlerini gidermiş olacaklar. Dolayısıyla oluşturduğumuz e-ticaret sistemimizin bölgemize markalaşma adına katacağı katkı büyük olacak.

Bu sitenin gelirleri sitenin masrafları ve istihdam edilen kişilerin masrafları çıktıktan sonra Bafra’daki ihtiyaç sahiplerine ve yine Bafra’daki bir başka projelere kaynak oluşturacak. Yani mantık esnaf kazansın Bafra kazansın.

Biz bu işe inandık ve bu projeyi faaliyete geçirdik. Sizlerden de aynı şekilde inanmanızı ve destek vermenizi bekliyoruz. Bir Bafralı olarak Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Oda ve Borsalarımız Kurum Müdürlerimiz ve diğer misafirlerimizin sosyal medya hesaplarından, resmi sitelerinden bu sitenin adını ve faaliyetini sayfalarından paylaşmalarını rica ediyoruz. Birlik içinde hareket etmemiz sesimizi daha gür duyuracaktır. Bu anlamda vereceğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.


Bafra Genç İş İnsanları Yönetim Kurulu Başkanı


Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.