0544 210 97 71

Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında!

Bafra kaymakamının, belediye başkanının, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla, geçen yıl Bafra Öğretmenevinde lansmanı yapılan ‘Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında!

YÖRESEL LEZZETLER DÜNYA PAZARINDA!
Bafra GİAD projesi kapsamında hayata geçirilen, bölgede yöresel ürünlerin üretimini yapan, sertifikalı ve işinde en iyi olan esnafları aynı çatı altında toplayarak site üzerinden ürünlerinin satışını yaptıran, esnafa gelir kapısı aralayan, bölgenin bu ürünlerini tüm Türkiye pazarına sunan Bafra Yöresel Lezzetler, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden beklediği desteği gördü.
GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alper Güngör;
İlçemiz; ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm alanında markalaşma adına birçok projeye imza attı. “Yöresel Lezzetler de şehrimize katma değer sağlayacak önemli projelerden bir tanesi oldu. Projemiz Bafra dışında ikamet eden, gurbetlik çeken hemşerilerimiz www.bafrayoresellezzetler.com  adresinden;
Bafra nokulu
Kaymaklı lokum
Pirinç, salça, köy ekmeği, fındık ve hasretini çektikleri tüm yöresel lezzetleri,  istedikleri vakit sipariş verebilmektedir. Yönetim kurulu başkanı olduğum GİAD ailesi adına, proje aşamasında ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan, mülki amirlerimize, stklarımıza, şehir dışındaki hemşerilerimize ve Bafra halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.